logo
Máte zájem o podhled, který rovnoměrně osvětlí váš pokoj bezstinným a zdravým světlem? V tom případě pro vás budou průhledné podhledy dokonalým řešením.

 Stropy zakryjí případné nedostatky nad nimi. Mohou být zaplaveny přirozenou září nebo umělým osvětlením, vytvářející homogenní povrch. Dle požadavků vybereme vhodné řešení v souladu s normami osvětlení a bezpečnost.

Transparentní membrány jsou parotěsné, voděodolné a antistatické. Způsob instalace zajišťuje těsnost, která zabraňuje pronikání hmyzu nebo prachu nad strop. Váš strop může také měnit barvu, rozjasňovat se a tlumit. V případě potřeby lze membránu demontovat a znovu nainstalovat. Případné nečistoty lze bezpečně smýt.

 S vypnutým světlem vytváří strop dokonale matný nebo zrcadlový povrch.Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů za účelem odpovědi na zaslanou zprávu. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Byl jsem informován, že mám právo na přístup ke svým údajům, možnost jejich opravy a požadovat ukončení jejich zpracování. Správcem Vašich osobních údajů je společnost Konwert s.r.o. se sídlem v Ostravě, Dobrovského 874/29, 702-00 Ostrava – Přívoz. Zobrazit celý článek

Vaše údaje budou zpracovávány pouze za účelem odpovědi na zaslanou zprávu, a to v době nezbytné k poskytnutí vyčerpávající odpovědi. Máte právo na kontrolu svých údajů, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování a přenos údajů. Máte možnost podat stížnost u dozorového úřadu. Poskytnutí údajů je dobrovolné, nezbytné pro odpověď na zaslanou zprávu. Zpracování údajů je nezbytné k provedení opatření na žádost subjektu údajů před uzavřením smlouvy. Další informace lze získat na adrese: kontakt@napinane.com.pl nebo v Zásadách ochrany osobních údajů a