logo
Pomocí tisku si můžete vytvořit svůj vlastní jedinečný strop. Na membrány můžeme vytisknout jakýkoli vzor nebo fotografii ve vysokém rozlišení. Tisk vodou ředitelnými barvami je zdravotně nezávadný, zajišťuje nezměněný efekt po mnoho let. V případě znečištění ho lze omýt.

Stačí jen nápad

Vyberte si fotografii nebo jakoukoli grafiku, vyberte si tvar stěny nebo stropu a užijte si úžasný efekt Montáž světelného zdroje nad membránou osvětlí a zdůrazní strop. Může to být RGB systém s dynamickou změnou barev nebo jen bílé světlo. K ovládání osvětlení používáme systémy DMX, PWM, 1-10 a Dali.

Bezpečnost je prvořadá

Nejen membrána, ale i potisk má evropské bezpečnostní certifikáty, což nám umožňuje použití v jakékoli místnosti. Žádné škodlivé těkavé a perzistentní látky, jako např. ftaláty nebo těžké kovy. Požární klasifikace umožňuje instalaci ve veřejných i soukromých zařízeních.

 Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů za účelem odpovědi na zaslanou zprávu. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Byl jsem informován, že mám právo na přístup ke svým údajům, možnost jejich opravy a požadovat ukončení jejich zpracování. Správcem Vašich osobních údajů je společnost Konwert s.r.o. se sídlem v Ostravě, Dobrovského 874/29, 702-00 Ostrava – Přívoz. Zobrazit celý článek

Vaše údaje budou zpracovávány pouze za účelem odpovědi na zaslanou zprávu, a to v době nezbytné k poskytnutí vyčerpávající odpovědi. Máte právo na kontrolu svých údajů, jejich opravu, výmaz, omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování a přenos údajů. Máte možnost podat stížnost u dozorového úřadu. Poskytnutí údajů je dobrovolné, nezbytné pro odpověď na zaslanou zprávu. Zpracování údajů je nezbytné k provedení opatření na žádost subjektu údajů před uzavřením smlouvy. Další informace lze získat na adrese: kontakt@napinane.com.pl nebo v Zásadách ochrany osobních údajů a